Врадіївська районна гімназія
Врадіївська районна гімназія
Рішення педагогічної ради
14:17


Протокол №8 від 31 травня 2016 року

Ухвалили:

  Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України 14 липня 2015 року №762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30 липня 2015 року за №924/27369 перевести:

1. До 2-А класу таких учнів 1-А класу:

 1.        Аксьонова Лідія Андріївна
2.        Аксьонова Марія Андріївна
3.        Бондаренко Даніїл Андрійович
4.        Бондаренко Олександр Віталійович
5.        Гетьман Іван Олександрович
6.        Гопка Софія Андріївна
7.        Горєлов Даніїл Віталійович
8.        Гуда Дар’я Миколаївна
9.         Єремеєва   Аліна  Олександрівна
10.        Єремеєва Богдана Олександрівна
11.        Згирій Дар’я Євгеніївна
12.        Кас’янчук  Дар’я Олександрівна
13.        Кузнєцов Владислав Русланович
14.        Кучмій Євген Едуардович
15.        Луценко Аліна Аркадіївна
16.        Маркушин Володимир Іванович
17.        Мілоцький Іван Миколайович
18.        Могильова Дар’я Олексіївна
19.        Отінко Дар’я Олександрівна
20.        Пирля Олена Артурівна
21.        Пупкова Ірина Юріївна
22.        Савчук В’ячеслав Русланович
23.        Сініцький Роман Володимирович
24.        Скуртол Влада Іванівна
25.        Тіторага  Роман Андрійович
26.        Ходзінська Олександра Сергіївна
27.        Шліхар Іван Олександрович
28.        Янішевський Денис  Анатолійович

 

2. До 2-Б класу таких учнів 1-Б класу:

1.        Балицька Софія Вадимівна
2.        Болгарин Максим Сергійович
3.        Бордюжа Олеся Василівна
4.        Василенко Анастасія Олександрівна
5.        Винниченко Катерина Русланівна
6.        Вороніна Софія Леонідівна
7.        Гросіцька Ангеліна  Федорівна
8.        Деменчук Кірілл Миколайович
9.        Дінол Саміра Андріївна
10.        Кльопка Софія Юріївна
11.        Ковбасюк Тетяна Дмитрівна
12.        Кожухар Даніела Сергіївна
13.        Косовська Анастасія Юріївна
14.        Кучеренко Ксенія Іванівна
15.        Пясецький Дмитро Олександрович
16.        Рудько Вікторія Віталіївна
17.        Серьогіна Анастасія Юріївна
18.        Степанова Аліна Іванівна
19.        Тодорашко Олександра Володимирівна
20.        Торопа Андрій Володимирович
21.        Чабан Юлія Миколаівна
22.        Человенко Катерина Михайлівна
23.        Шевчук Анастасія Андріївна
24.        Якименко Костянтин Віталійович
25.        Янковий Артем Леонідович

 

3. До 3-А класу таких учнів 2-А класу:

1.    Аланджій Остап Олексійович
2.    Багнюк Софія Олександрівна
3.    Баликін Владислав Ігорович
4.    Блідар Даніїл Васильович
5.    Боровик Софія Дмитрівна
6.    Боршош Андрій Романович      
7.    Доценко Владислав Дмитрович    
8.    Ільїн Олександр Олександрович
9.    Капітонова Яна Андріївна
10.    Контробай Дмитро Іванович
11.    Пасєка Ксенія Олександрівна
12.    Перило Катерина Семенівна
13.    Пирля Каріна Олегівна
14.    Сидоренко Олександр Олександрович
15.    Фортуна Дар’я Іванівна     
16.    Цибульська Маргарита Олександрівна
17.    Человенко Дмитро Михайлович
18.    Шевчук Дмитро Сергійович
19.    Шуляк Костянтин Геннадійович

 

4. До 3-Б класу таких учнів 2-Б класу:

1.    Балицька Неля Вадимівна
2.    Білан Іван Васильович
3.    Бочаров Ігор Ігорович
4.    Гросіцька Вікторія Іванівна    
5.    Жмурченко Богдан Євгенійович
6.    Згирій Олександр Євгенійович
7.    Калашніков Денис Костянтинович
8.    Кучеренко Катерина Іванівна
9.    Мироненко Олександр Михайлович
10.    Поплужний Віктор Олегович
11.    Серьогіна Валерія Юріївна
12.    Урсул Яна Юріївна
13.    Фасій Владислав Олександрович
14.    Цибульський Владислав Дмитрович
15.    Чабановська Вікторія Олександрівна
16.    Шпіхарнюк Іван Олексійович 

 

5. До 4-А класу таких учнів 3-А класу:

1.    Адамчук Вероніка Володимирівна
2.    Василенко Максим Андрійович
3.    Гаврилуца Марія Юріївна
4.    Горбенко Роман Миколайович
5.    Гордуз Катерина Сергіївна
6.    Дяченко Ганна Миколаївна
7.    Кабаченко Кіра Миколаївна
8.    Колесниченко Ірина Олександрівна
9.    Литвинець Денис Олегович
10.    Мікаєлян Артем Артурович
11.    Рилова Дар’я Миколаївна
12.    Роману Павло Артурович
13.    Сакерін Сергій Сергійович
14.    Степанов Станіслав Вікторович
15.    Федотов Владислав Володимирович
16.    Чепко Марина Василівна
17.    Шамрай Дар’я Володимирівна
18.    Шліхар Вадим Сергійович
19.    Шліхар Дар’я Олегівна
20.    Шпіхарнюк Ганна Олексіївна

 

6. До 4-Б класу таких учнів 3-Б класу:

1.    Бабич Юлія Петрівна
2.    Бакуров Євген Олександрович
3.    Балицький Павло Вадимович
4.    Богдан Богдан Васильович
5.    Бойко Анна Миколаївна
6.    Бойченко Станіслав Олегович
7.    Гарагаш Ростислав Андрійович
8.    Денисюк Елизавета Олександрівна
9.    Долоков Руслан Русланович
10.    Драганова Елизавета Володимирівна
11.    Івенко Анастасія Олександрівна
12.    Кривий Артем Васильович
13.    Курін Дар’я Сергіївна
14.    Лозован Давід Сергійович
15.    Панасюк Марина Вадимівна
16.    Поштовнюк Богдан Анатолійович
17.    Продан Дарія Віталіївна

 

7. До 5-А класу таких учнів 4-А класу:

1.        Бордюжа Артем Олександрович 
2.        Воронін Ілля Леонідович
3.        Вороніна Ксенія Віталіївна
4.        Гожак  Руслана Миколаївна
5.        Гожак Аліна Петрівна
6.        Головатюк Олександр Сергійович
7.        Дністрянський Ігор Володимирович
8.        Євтушенко Микола Володимирович
9.        Єременко Анастасія Олександрвна
10.        Єремєєв Владислав Вікторович
11.        Жорова Олександра Василівна
12.        Кравчук Владислав Олександрович
13.        Ніщак Віктор Вікторович
14.        Пригуза Аліна Олександрівна
15.        Ставратій Олег Віталійович
16.        Страту Вікторія Сергіївна
17.        Шумиловська Анастасія Дмитрівна

 

8. До 5-Б класу таких учнів 4-Б класу:

1.        Багнюк Поліна Олександрівна
2.        Базилик Владислав Олександрович
3.        Бакурова Софія Вікторівна
4.        Винник Роман Григорович
5.        Вікуліна Вікторія Олександрівна
6.        Гергель Ярослав Михайлович
7.        Іртищева Ярослава Ігорівна
8.        Ковальчук Владислав Віталійович
9.        Козлова Софія Михайлівна
10.        КузьмінаМарина Олегівна
11.        Мочалко Олександр Сергійович
12.        Опанюк Олександр Вадимович
13.        Поштовнюк Денис Вадимович
14.        Розумний Валентин Олексійович
15.        Степанова Олександра Сергіївна
16.        Стойка Олександр Валерійович
17.        Сухіна Анастасія Сергіївна
18.        Шаронова Анастасія Павлівна
19.        Шліхар Олександра Олегівна
20.        Щербаков Артур Костянтинович

 

 9. До 6 класу таких учнів 5 класу:

1.        Аксьонова Аміна Віталіївна
2.        Белінський  Станіслав Сергійович
3.        Бондаренко Дар’я Русланівна
4.        Василенко Інна Андріївна
5.        Зіновкін Олександр Олександрович
6.        Кияновський Сергій Сергійович
7.        Коберняк Вікторія Анатоліївна
8.        Ковальчук Марина Сергіївна
9.        Крашкова Анна Геннадіївна
10.        Крива Катерина Василівна
11.        Кролівець Олександр Володимирович
12.        Лобенок Владислав Валерійович
13.        Макаров Станіслав Костянтинович
14.        Маркушин Вадим Іванович
15.        Піснячевський Ярослав Валентинович
16.        Пясецька Вікторія Миколаївна
17.        Роману Авенір Артурович
18.        Слюсар Віктор Віталійович
19.        Тлуста Яна Валентинівна
20.        Труфій Анастасія Юріївна
21.        Тузніцький Олексій Ігорович
22.        Тхоренко Влад Віталійович
23.        Фасій Валерія Володимирівна
24.        Федотов Богдан Володимирович
25.        Чепко Володимир Васильович

 

10. До 7-А класу таких учнів 6-А класу:

1.        Балицька Альона Вадимівна
2.        Городецька Владислава Олександрівна
3.        Гросіцький Богдан Іванович    
4.        Дзюба Назар Євгенійович
5.        Жосан Вікторія Андріївна
6.        Кусайко Юлія Вадимівна
7.        Лагно Єлизавета Миколаївна
8.        Милоцький Володимир Миколайович
9.        Овсова Альона Миколаївна
10.        Попа Аліна Анатоліївна
11.        Романець Дар’я Романівна
12.        Рудько Геннадій Анатолійович
13.        Савчук Ксенія Русланівна
14.        Степанюк Карина Олегівна
15.        Хлівнюк Владислав Вікторович
16.        Цибулько Максим Олегович
17.        Цибульська Владислава Дмитрівна     
18.        Шептифрац Віталій Миколайович
19.        Шліхар Максим Олександрович

 

11. До 7-Б класу таких учнів 6-Б класу:

1.        Артішевський Дмитро Олександрович
2.        Балабан Дмитро Ігорович
3.        Богерук Валерія Дмитрівна
4.        Болгарина Вікторія Сергіївна
5.        Бондаренко Ольга Андріївна
6.        Кавалєров Вадим Вадимович
7.        Кобилянський Кирило Олександрович
8.        Лозован Юрій Сергійович
9.        Маньковська Олександра Русланівна
10.        Мироненко Анастасія Михайлівна
11.        Мороз Станіслав Віталійович
12.        Опалько Даніїл Максимович
13.        Поплужний Даніїл Віталійович
14.        Тернавська Анна Русланівна
15.        Ханагян Злата Юріївна
16.        Янішевський Валентин Анатолійович

 

12. До 8-А класу таких учнів 7-А класу:

1.        Богданова Анна Вікторівна 
2.        Десюк Максим Олександрович
3.        Котляр Анна Андріївна
4.        Кремповський Владислав Олегович
5.        Магаревич Дмитро Юрійович
6.        Ніщак Влад Вікторович
7.        Фордуй Олександр Вадимович
8.        Циганенко Катерина Едуардівна
9.        Шамрай Валентин Віталійович
10.        Шамрай Олена Віталіївна
11.        Шостак Оксана Олегівна
12.        Ніколаєва Тетяна Валеріївна

 

13. До 8-Б класу таких учнів 7-Б класу:

1.        Антонюк Євгеній Олександрович
2.        Балицький Данило Вадимович
3.        Берліян Станіслав Олександрович
4.        Вороніна Надія Леонідівна   
5.        Григор’єв Артем Вікторович
6.        Григор’єва Ірина Миколаївна
7.        Кабаченко Євген Олегович
8.        Кіктенко Анатолій Сергійович
9.        Козирєва  Аліна  Генадіївна                                          
10.        Коломієць Андрій Олегович
11.        Курін Діана Сергіївна
12.        Михальченко Ірина Миколаївна
13.        Пашковський Вадим Пилипович
14.        Поліщук Максим Андрійович
15.        Присяжнюк Ілля Олексійович
16.        Рибчинська Юлія Семенівна                                         
17.        Тернавська Анна Андріївна
18.        Ткачук Дар’я Олександрівна
19.        Федотова Анастасія Володимирівна
20.        Хитрень Владислав Володимирович
21.        Цибульська Анна Олександрівна
22.        Чумаченко Едуард Ігорович
23.        Шевчук Дар’я Ігорівна

 

14. До 9-А класу таких учнів 8-А класу:

1.        Білявський Дмитро Олександрович
2.        Голбан Марина Володимирівна
3.        Головатюк Валерій Анатолійович
4.        Курлянчик Назарій Геннадійович
5.        Лісогурський Руслан Юрійович
6.        Марцінковська Лілія Іванівна
7.        Нагурна Аліна Олександрівна
8.        Назаров Олександр Михайлович
9.        Ніколаєва Анастасія Іванівна
10.        Роману Олена Артурівна 
11.        Степанов Валентин Олександрович
12.        Столярчук Оксана Олександрівна
13.        Фасій Євген Олександрович

 

15. До 9-Б класу таких учнів 8-Б класу:

1.        Ворона Денис Андрійович
2.        Воронін Даніїл Леонідович
3.        Гажа Юлія Андріївна 
4.        Георгієвський Олександр Володимирович
5.        Гилко Вадим Сергійович
6.        Іванова Олександра Володимирівна
7.        Курійчук Владислав Іванович
8.        Михайлов Кирило Максимович
9.        Мойсеєнко Влас Сергійович
10.        Мороз Ірина Юріївна
11.        Паламарчук Анастасія Ігорівна
12.        Поплужна Ганна Віталіївна
13.        Славінський Олександр Ігорович
14.        Слєпов Олег Сергійович
15.        Тхоренко Дар’я Василівна
16.        Ханагян Вікторія Юріївна
17.        Цибульський Артем Юрійович
18.        Шліхар Владислав Олегович

 

16. До 11 класу таких учнів 10 класу:

​1.        Базилик Дмитро Олександрович
2.        Боровик Микола Вікторович
3.        Діденко Анастасія Валеріївна
4.        Задорожна Анастасія Сергіївна
5.        Заїченко Вадим Андрійович
6.        Коваленко Дар’я Сергіївна
7.        Кодрул Дмитро Олександрович
8.        Макаров Ростислав Костянтинович
9.        Мокряк Ольга Валентинівна                        
10.        Назарова Карина Михайлівна
11.        Остапенко Євгеній Миколайович
12.        Пашковський Роман Пилипович
13.        Поштовнюк Анатолій Анатолійович
14.        Соломко Ніколь Андріївна
15.        Степанюк Євген Сергійович
16.        Сухіна Катерина Сергіївна
17.        Тихолаз Дмитро Анатолійович                         
18.        Тортіка Дмитро Миколайович
19.        Шмойлов Максим Андрійович
20.        Шумських Вікторія Русланівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Теги
nadiaКомментариев: 0Просмотров: 446
Похожие публикации
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: