Врадіївська районна гімназія
Врадіївська районна гімназія
Інформація до проекту «Флагман сучасної освіти в Україні»
17:58


Вступ 

Врадіївська районна гімназія, яка ти є сьогодні? З чого починалось твоє існування, що було цікавого в твоєму житті, про що ти мрієш і на що сподіваєшся? Хіба можна про все це розповісти так коротко? Це просто неможливо, але ми спробуємо.

Врадіївка – невеличке районне містечко на півночі Миколаївщини. Його окрасою і гордістю з 2003 року стала Врадіївська районна гімназія.

Наш навчальний заклад орієнтується на модель, яка інтегрує гуманітарну та природничо-математичну освіту, забезпечує загальнокультурну підготовку гімназистів.  Для досягнення нашої кінцевої мети -  розроблено Концепцію розвитку і запроваджено цільові проекти і програми.

Гімназія – це наші 372 вихованців, які купаються в розкошах рідної мови, поринають у складний світ інформатики та фізики, мають змогу поглиблено вивчати математику та англійську,  вибірково – російську та німецьку мови. В залежності від потреб учнів сформована  старша профільна школа.

 У 2011/2012 навчальному році 53 учнів стали  переможцями ІІ етапу  Всеукраїнських предметних олімпіад.  Інтелектуальний потенціал гімназії плекаємо через організацію науково-дослідницької роботи. 14 учнів гімназії є кандидатами в дійсні члени територіального відділення МАН Миколаївської області в 2011 році. Підсумком всієї роботи є дні Науки, де  проходить захист науково-дослідницьких робіт.

Одне із завоювань гімназії – це демократія, особливий дух свободи творчості, що пронизує весь уклад гімназії. Це самостійні творчі проекти, демократичні вибори учнівського парламенту, рукописна газета «Слово», робота музичної студії «Зоряний дощ» та студії образотворчого мистецтва «Палітра», заняття в спортивному клубі «Юний олімпієць», пошукова діяльність членів історико - краєзнавчого гуртка.

Наша гімназія – це її перші сходинки до успіху.

В 2006 році вона стала  лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України», в 2008 році нагороджена дипломом І ступеня за співпрацю з Миколаївським державним аграрним університетом; в 2009 році фіналістом ІІ Всеукраїнського Національного благодійного проекту «Добро починається з тебе», лауреатом Всеукраїнського проекту  «Флагман сучасної освіти  України» (2011р.)  сьогодні є лідером серед шкіл району за показниками рейтингового оцінювання діяльності навчальних закладів.

Наша гімназія – це сузір’я 32 учителів.  1 з них мають звання «Вчитель-методист», 5 – звання «Старший вчитель», 4 --  нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України», 1 -- нагрудним знаком «Василь Сухомлинський». Вони є  переможцями та дипломантами щорічних конкурсів «Учитель року» районних та обласних рівнів, беруть участь у різноманітних проектах.

Гімназія випустила в життя 218 випускників, активних провідників її

традицій і історії.  Щорічно 98% наших вихованців вступають на навчання до ВНЗ  в різних куточках України.

      З вірою, надією і оптимізмом дивимось у їх майбутнє, сподіваємось, що наші випускники досягнуть вершин світових стандартів у духовному і інтелектуальному зростанні.

Тірон Лідія Григорівна учитель-методист, делегат II Всеукраїнського з'їзду учителів, нагороджена Грамотою Верховної Ради України нагрудним знаком "Василь Сухомлинський", нагрудним знаком управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації "Лідер освіти" директор Врадіївської районної гімназіїпедагогічний колектив

 Врадіївської районної гімназіїСвято «День гімназії»


У краєзнавчому музеїУрок англійської мови в 11 –А класіФакультативні заняття з фізикиЗахист учнівського проектуУчні – дослідники 11-А класу ономастичного матеріалу, зібраного на території Врадіївщини.


 Під час збору фольклорного матеріалу та ономастичного матеріалу (в українських народних піснях) Врадіївщини.


Наймолодші учасниці експедиції з ономастики. Маша і Альона

Теги
dimondjКомментариев: 0Просмотров: 1056
Похожие публикации
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: